11:00
Вчора
Ужгородка Мирослава Копинець у неділю, 27 серпня, побачила змію у траві на набережній поблизу закарпатської філармонії.
Про це пані Мирослава повідомила у Фейсбук.
Зі слів жінки, змія могла бути отруйною
"Дорогі друзі, раджу обережно ходити по траві набережної р. Уж зі сторони філармонії (біля місця "купання моржів"). Ми бачили сьогодні змію - не вужа, а справжню гадюку сіро-коричневого кольору з малюнком зигзага, якимсь дивом не наступили на неї - проповзла поперек стежки. Будьте обережні, особливо, гуляючи там з дітьми", - закликає жінка городян.
Нагадаємо, в Ужгороді поблизу дитячого майданчика "Рошен" знайшли мертву змію: фото.
Фото з мережі Інтернет