09:00, 23 серпня 2017 р.

Цей день - 23 серпня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні 23 серпня.

День ангела

Свій день ангела відзначають Лаврентій та Роман.

Вітаємо!

Головні події 23 серпня:

Страта Сакко і Ванцетті, 1927

23 серпня 1927 року в штаті Массачусетс на електричному стільці страчені анархісти Нікола Сакко і Бартоломео Ванцетті, засуджені до смертної кари за вбивство і пограбування касира та охоронця взуттєвої фабрики в квітні 1920 року.

Пакт Молотова-Ріббентропа, 1939

23 серпня 1939 року після кількагодинних переговорів міністр іноземних справ Німеччини Йоахім Ріббентроп і комісар у закордонних справах СРСР В'ячеслав Молотов у присутності Сталіна підписали в Москві радянсько-німецький пакт про ненапад терміном на 10 років, який передбачав зобов'язання обох сторін утримуватися від агресивних дій стосовно один одного, як нарізно, так і спільно з іншими державами при будь-яких діях другої сторони, що передбачало невтручання навіть, якщо одна із сторін здійснить агресію.

Закінчення Курської битви, 1943

Поразкою німецьких військ 23 серпня 1943 року завершилась найбільша битва Другої Світової війни, за участю двох мільйонів людей, 6 тисяч танків і 5 тисяч літаків, яка тривала півтора місяця. Перемога в Курській битві змінила співвідношення сил на фронті на користь СРСР, що забезпечило йому сприятливі умови для розгортання загального стратегічного наступу по всьому фронту Німецько-радянської війни.

Вихід Румунії з війни, 1944

23 серпня 1944 року за наказом короля Румунії Міхая був заарештований прем'єр-міністр маршал Йон Антонеску, що фактично означало розрив союзного договору Румунії з Німеччиною, про що офіційно було повідомлено наступного дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #23серпня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...