![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:30, 18 серпня 2017 р.
На Перечинщині двоє юнаків украли з церкви музичну апаратуру
Працівники поліції Перечинщини завершили досудове розслідування справи, що стосується крадіжки з церкви релігійної громади в селі Дубриничі. Нещодавно з приміщення молитовного дому зникли електрогітара, аудіо колонку, пульт у правління музичною апаратурою, а також праску.
Про це повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.
Працівники сектору кримінальної поліції встановили особи підозрюваних у крадіжці та затримали їх. 16-літньому мешканцю села Дубриничі та 21-річному жителю села Мирча Великоберезнянського району повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).
Викрадені речі правоохоронці повернули релігійній громаді.
Нагадаємо, в Ужгороді на Тельмана з церкви украли хрести: фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...