
16:15, 17 серпня 2017 р.
На КПП "Ужгород" затримали "Мерседес" українця з чужими номерними знаками: фото
Сьогодні зранку у пункті пропуску «Ужгород» прикордонники виявили мікроавтобус «Мерседес», який намагався ввезти на територію України за чужими документами наш співвітчизник.
Про це повідомляє ЗРУ ДПСУ.
Під час перевірки транспортного засобу у правоохоронців виникли сумніви щодо законності його ввезення. Відтак, прикордонники ініціювали поглиблену перевірку мікроавтобуса та встановили, що для його переміщення використали українські номерні знаки від іншого автомобіля.
На це також вказувала невідповідність номера кузова, зазначеного у реєстраційному документі, фактичному VIN коду транспортного засобу.
Отож, мікроавтобус 1996 року випуску затримали, а працівниками митниці наразі складаються відповідні документи.
Нагадаємо, закарпатські митники забрали в українця "Рено", на якому той перевозив партію цигарок: фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Про перший клас безпеки у Свалявській громаді
Новини компаній
15:00
28 серпня
15:00
28 серпня
Користувацький досвід стає ключовим чинником утримання клієнтів
Новини компаній
17:30
27 серпня
15:38
25 серпня
14:41
25 серпня
ТОП новини
Оголошення
09:44, 29 серпня
15:16, 25 серпня
17:59, 24 серпня
4
21:16, 28 серпня
11:32, Вчора
96