11:00
Вчора
На автодорозі Мукачево-Берегово зранку працівники поліції зупинили автомобіль «Vоlkswagen Pоlo» іноземної реєстрації під керуванням жителя міста Берегово, який порушив під час руху вимогу дорожньої розмітки.
Про це повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.
"Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 2,79 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення, а машину передали тверезому водієві", - зазначають у поліції.
Нагадаємо, у Мукачеві п'яний суддя керував автомобілем: вміст алкоголю перевищує норму в 11 разів.