11:00
Вчора
7-9 серпня фахівці Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» проведуть планове технічне обслуговування (ПТО) газового обладнання та мереж у будинках №№ 1, 1А по вулиці Благоєва в обласному центрі.
Як повідомив головний інженер Ужгородського відділення Богдан Библик, на час проведення ПТО 54 споживачам, що проживають у зазначених будинках, буде тимчасово припинено газопостачання.
Нагадаємо, в Ужгороді на Шахті через ремонтні роботи "Водоканалу" буде ускладнено рух машин.