09:00, 6 серпня 2017 р.

Цей день - 6 серпня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 6 серпня.

День ангела

Свій день ангела відзначають Борис, Гліб, Давид, Полікарп, Роман, Христина.

Вітаємо!

Професійні свята

День Повітряних Сил Збройних Сил України

Щорічно у першу неділю серпня відзначають професійне свято вартові неба — всі ті, хто пов'язав своє життя з Повітряними Силами ЗСУ.

Головні події 6 серпня:

Помер Богдан Хмельницький, 1657

Цей день - 6 серпня, фото-1

6 серпня 1657 року у Чигирині на 61-му році після апоплексичного удару помер гетьман Богдан Хмельницький. Він був похований через місяць в Іллінській церкві поруч із старшим сином Тимішем у його рідному місті Суботів. Смерть Хмельницького стала початком тридцятилітньої громадянської війни та загального занепаду української державності - періоду, відомого в історіографії як Руїна.

Кінець Священної Римської імперії, 1806

6 серпня 1806 року після відмови імператора Франца II від німецької корони, припинила своє існування Священна Римська імперія, яка проіснувала з 962 року, коли її було засновано східно-франкським королем Оттоном I Великим.

Перша страта на електричному стільці, 1890

6 серпня 1890 року в нью-йоркській тюрмі Оберн страчено Вільяма Кеммлера, котрий із ревнощів зарубав на смерть сокирою свою співмешканку. Він став першим, кого було позбавлено життя на електричному стільці, який за 20 років став найпоширенішим засобом страти, замінивши повішення у більшості штатів Сходу і Півдня США.

Атомне бомбардування Хіросіми, 1945

6 серпня 1945 року о 8:15 ранку американський бомбардувальник Б-29 «Енола Гей», названий так по імені матері командира екіпажу полковника Пола Тіббетса, скинув атомну бомбу "Малюк" на японське місто Хіросіма. Це був перший випадок в історії людства, коли атомна зброя застосовувалась поза межами полігонів. Від вибуху загинуло близько 75 тисяч чоловік і ще більше 200 тисяч отримали радіоактивне зараження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #деньповітрянихсил
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...