09:00, 4 серпня 2017 р.

Цей день - 4 серпня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 4 серпня.

День ангела

Свій день ангела відзначають Корнилій (Корній), Марія.

Вітаємо!

Професійні свята

День національної поліції

Дата професійного свята встановлена Указом Президента від 09.12.2015 №693/2015.

Головні події 4 серпня:

Вітовт - великий князь литовський, 1392

4 серпня 1392 року король Польщі Владислав II і його двоюрідний брат Вітовт підписали Острівську угоду, згідно з якою Вітовт визнав себе васалом польського короля і став правителем Литовського князівства з титулом великий князь Литовський і Руський. За майже сорок років свого правління він розширив свої володіння до Чорного моря та Підмосков'я і став спадкоємцем князвського престолу Москви.

Гетьман Іван Мазепа, 1687

У результаті змови генеральної старшини проти гетьмана Івана Самойловича, інспірованої фаворитом тодішньої російської правительки Софії князем Василієм Голіциним, 4 серпня 1687 року на козацькій раді в селі Коломак Іван Мазепа обраний новим гетьманом Правобережної України.

Захоплення Гібралтару, 1704

В ході Війни за іспанську спадщину 4 серпня 1704 року англо-голландські війська змусили капітулювати іспанський гарнізон фортеці на невеликому скелястому півостріві на півдні Піренейського півострова. Незважаючи на те, що Гібралтар був непридатний для розміщення великого флоту, Великобританія відстояла його протягом наступних трьох століть і володіє ним по сьогодні.

Щоденник Анни Франк, 1944

4 серпня 1944 року за даними голландського інформатора гестапо виявило схованку і заарештувало в Амстердамі 15-річну Анну Франк і її сім'ю, котрі переховувались в підземеллі фабрики протягом 25 місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #деньполіції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...