• Головна
  • Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж
Місто
15:10, 13 липня 2017 р.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж

Місто

У четвер, 13 липня, в Ужгороді пройшло чергове засідання сесії міської ради.

У ньому взяли участь усі 35 депутатів на чолі з міським головою - чи не рекордна кількість обранців, присутніх на сесії ужгородської міськради за тривалий період.

Ажіотаж, певно, був викликаний найцікавішими питаннями порядку денного - про відставку Андріїва та секретаря ради та розпуск виконкому.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-1

Однак напруга була знята одразу на початку сесії. 28 депутатів підтримали пропозицію колег Чурила і Гомоноя і виключили ці рішення з сьогоднішнього порядку денного.

Спокійно видихнувши, слуги народу почали голосувати за інші питання - виділили по 2 000 гривень малозабезпеченим ужгородцям, збільшили обсяг фінансування програми "Дорога життя", затвердили склад конкурсної комісії з присвоєння міської премії імені Петра Скунця в галузі літератури і краєзнавства і заслухали звіт про виконання бюджету у 2017 році.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-2

Під час цього хтось із мешканців Ужгорода, присутніх у залі, згадав про туї, на закупівлю яких мерія витратила півмільйона гривень і які засохли під вікнами шкіл. Однак Богдан Андріів парирував - "Треба було поливати!", мовляв за засохлі туї покарають директорів, а нові дерева будуть висаджені восени.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-3

Депутати Ужгородської міської ради також проголосували за те, щоб запровадити у місті проект «Муніципальна картка ужгородця».

Банком-партнером при реалізації цього проекту буде ПАТ КБ «Приватбанк». У межах Проекту буде випущено багатофункціональні іменні електронні пластикові картки, які підтверджують право утримувачів карток на отримання певних видів соціальної допомоги:

- забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті;

- отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів;

- обслуговування у лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг;

- забезпечення оплати житлово-комунальних послуг;

- забезпечення безготівкової оплати послуг, що надаються міськими комунальними підприємствами при оплаті паркування автотранспорту;

- забезпечення пільг та субсидій передбачених нормативно-правовими актами тощо;

Далі до депутатів звернулися мешканці будинку №17 по вулиці Заньковецької, які занепокоєні рішенням мерії про експериментальний двосторонній рух вулицею.

"Ми не зможемо під’їхати до своїх під’їздів", - зауважили люди.

Однак Андріїв вкотре був "переконливим".

"Нічого з тою вулицею за місяць не станеться. Що там мільйони машин їздитимуть?", - залишив людей ні з чим головуючий.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-4

Після цього депутати доповнили першочерговий перелік об’єктів капітального ремонту житлових будинків історичного центу міста на 2017 рік (будинок №3 на Петефі - капітальний ремонт покрівлі та капітальний ремонт фасаду; №1 на Петефі - капремонт фасаду; №15 на вулиці Волошина - капремонт фасаду та№38 на Петефі - капітальний ремонт покрівлі.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-5

Також стало відомо, що ужгородці й надалі їздитимуть у старих "маршрутках". Обранці зняли з розгляду питання про надання згоди комунальному підприємству «Ужгородський муніципальний транспорт» на придбання 21 автобусів на умовах фінансового лізингу з правом викупу.

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-6

Ще одним із питань, прийнятих сьогодні на сесії, стала ліквідація комунального підприємства «Парк культури та відпочинку «Боздоський». Надалі організацією дозвілля в парку Боздоський буде займатися керівництво підприємства «Під замком».

Сесія в Ужгороді: старі "маршрутки", туї і Андріїв - фоторепортаж, фото-7

Новим керівником депутатської комісії постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури депутати Ужгородської міськради сьогодні визначили свою колегу Олесю Афанасьєву. Попередній голова комісії Станіслав Пономарьов - залишився її членом. Також зі складу комісії вивели депутата Віктора Любара, а натомість включили депутата Юрія Станка.

І насамкінець прийняли рішення змінити назву одного зі структурних підрозділів мерії.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та запобігання та протидії корупції тепер буде відділом запобігання і протидії корупції та взаємодії з правоохоронними органами. Цим же рішенням затверджено положення про відділ у новій редакції.

Наступне засідання сесії ужгородської міської ради відбудеться 25 липня.

У матеріалі використані фото прес-служби ужгородської міської ради.

Нагадаємо, "Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...