• Головна
  • В Ужгороді на Набережній з МАФу торгуватимуть їжею швидкого приготування
11:20, 27 червня 2017 р.

В Ужгороді на Набережній з МАФу торгуватимуть їжею швидкого приготування

Розміщення та режим роботи пересувного обладнання для здійснення підприємницької діяльності на території Ужгорода терміном на рік погодили сьогодні на засіданні виконкому. За повідомленням ужгородської міськради, дали такі дозволи для торгівлі2:

– фаст-фудом поблизу моста на Студентській набережній (площа 12 кв. м, центральна зона) для роботи з 08.00 до 22.00;

– морозивом та кавою: - на наб. Незалежності – вул. Корзо (площа 6 кв. м, центральна зона) – з 08.00 до 20.00; - поблизу моста на пл. Театральній (площа 6 кв. м, центральна зона) – з 08.00 до 20.00;

– сувенірною продукцією на вул. Капітульній, 33 (площа 10 кв. м, центральна зона) – з 09.00 до 20.00;

– мобільними аксесуарами в районі автовокзалу на пр. Свободи (площа 4 кв. м, центральна зона) – з 09.00 до 18.00;

– морозивом на вул. Грушевського, 31а (площа 4 кв. м, середня зона) – з 08.00 до 20.00;

– друкованою продукцією: - біля автовокзалу на пр. Свободи (площа 7 кв. м, центральна зона) – з 09.00 до 17.00; - біля будинку № 77 на вул. Заньковецької (площа 10 кв. м, периферійна зона) – з 09.00 до 17.00. 1.9;

– морозивом зі спеціального обладнання на пр. Свободи, 22 (площа 8 кв. м, центральна зона) – з 10.00 до 22.00;

– морозивом та квасом на пл. Театральній, 8 (площа 4 кв. м, центральна зона) – з 09.00 до 20.00;

– повітряними кульками, сувенірами, цукровою ватою та попкорном біля лялькового театру на пл. Театральній (площа 5 кв.м, центральна зона) – з 08.00 до 22.00;

– картинами на пл. Театральній (площа 4 кв.м, центральна зона) – з 09.00 до 18.00;

– картинами на пл. Театральній (площа 5 кв.м, центральна зона) – з 09.00 до 17.00;

Погодили такі ж дозволи терміном на рік (до початку реконструкції пл. Ш. Петефі): для торгівлі морозивом та кавою зі спеціального обладнання:

– у скверику на пл. Ш. Петефі (площа 6 кв. м, центральна зона) – з 08.00 до 20.00;

– поблизу моста на пл. Ш. Петефі (площа 6 кв. м, центральна зона) – з 08.00 до 20.00

Ще одному підприємцю – дозвіл на торгівлю сувенірами ручної роботи перед пішохідним мостом на пл. Ш. Петефі (площа 8 кв.м, центральна зона) – з 09.00 до 19.00.

Водночас цим же рішенням анулювали погодження розміщення пересувного обладнання одному з підприємців, який продавав сувеніри поблизу пішохідного мосту на пл. Ш. Петефі (площа 12 кв. м, центральна зона).

Не надали дозвіл на торгівлю морозивом та квасом на пл. Театральній, 8, а на торгівлю їжею швидкого приготування зі спеціального обладнання МАФ біля Укртелекому на наб. Незалежності (площа 14 кв. м, центральна зона) – з 10.00 до 22.00 – погодили лише на місяць з можливим надалі продовженням.

Рішення передбачає, що підприємці повинні забезпечити дотримання вимог санітарного законодавства; департамент міського господарства протягом п’яти робочих днів із дня отримання рішення має укласти договори на право тимчасового користування конструктивними елементами благоустрою, а з тими, кому дозвіл анулювали – розірвати такий договір. Зазначається також, що у разі надходження інформації контролюючих та правоохоронних органів про порушення чинного законодавства, обґрунтованих скарг мешканців міста, розміщення пересувного обладнання для здійснення підприємницької діяльності буде переглянуто.

Нагадаємо, в Ужгороді засідає виконком - дають дозволи на гаражі, рекламу і торгівлю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #набережна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...