Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі

Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, Аттіла Ерделі

Ужгородське центральне відділення Західного ГРУ Приват Банку відтепер обслуговує клієнтів за новою адресою – м. Ужгород, пл. Корятовича, 27.

Відділення змінило не тільки місце прописки, але й формат обслуговування, виділивши зони самообслуговування та звільнивши тим самим клієнтів від черг та виснажливого очікування.

Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-1

Відтепер клієнти ПриватБанку можуть отримати усі банківські послуги самостійно, а працівники банку є універсальними спеціалістами, готовими оформити будь-яку банківську послугу.

Такий формат роботи суттєво економить час та виключає навіть можливість створення черг.

Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-2

– У відділенні виділені зони самообслуговування, де клієнтам покажуть, як швидко виконати будь-яку банківську операцію, безкоштовно навчать новим технологіям та можливостям, – говорить Тетяна Гасинець , керівник центрального відділення Західного ГРУ ПриватБанку. – Більше того, працівники відділення можуть надати консультацію з будь-якого фінансового питання, у тому числі, як швидко та зручно отримати банківські послуги виходячи з дому.

Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-3

Значно збільшена площа приміщення, центральна площа, відкрита архітектура без кабінетної системи, універсальні спеціалісти, термінали самообслуговування та зручне місце розташування – усе це зробило відділення ПриватБанку ще більш зручним та комфортним.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 13,6 млн рахунків індивідуальних клієнтів, 325 тис. корпоративних клієнтів.

Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-4

На сьогодні в Закарпатській області налічується майже півсотні відділень (із них 3 - Із індивідуальним VIP-обслуговуванням) та близько 500 банкоматів і терміналів самообслуговування.

Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку www.pb.ua .

Нагадаємо, банкіри зробили прогноз щодо курсу гривні на 2017 рік.

Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-5 Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-6 Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-7 Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-8 Центральне відділення ПриватБанку в Ужгороді відкрилося у новому покращеному форматі, фото-9
Приват банк відкриття Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
785 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі