В Ужгороді медикам на професійне свято презентували 9 швидких "Сітроєнів": фоторепортаж

Сьогодні, 16 червня, в Ужгороді, на площі Народній, перед ОДА, з нагоди Дня медика було презентовано 9 новеньких автомобілів швидкої допомоги.

Новенькі "Сітроєни" вибудували у шеренгу прямо перед ОДА, де кожен бажаючий міг ознайомитись із функціоналом автівки і навіть випробувати сирени.

Про оновлення в "ангарі" закарпатських медиків розповів головний лікар Закарпатського кардіодиспансеру Роман Соскида:

"Ці автомобілі є повнопривідними. Вони розраховані на гірські райони, де інколи особливо важко дістатись до хворого або ж зробити це оперативно. Більше того, ці автомобілі обладнані всім необхідним для реанімування, надання першої допомоги "сердечникам". Ці автомобілі, звичайно будуть розміщені у гірських районах, де у них є найбільша потреба. У нас наразі таких машин в області не було".

Уже незабаром нові автомобілі "швидкої" почнуть курсувати гірськими районами Закарпаття. Як інформує прес-служба облради, всього область отримала 6 автомобілів швидкої медичної допомоги типу С та 16 автомобілів типу В, закуплених у рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Міжнародного банку реконструкції та розвитку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" в Закарпатській області.

Нагадаємо, секунди ціною у життя, або як ужгородські водії пропускають «швидку»: фоторепортаж.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )