• Головна
  • Сесія в Ужгороді: депутати ліквідували ЖРЕРи, відновили КП "Під замком" і створили "Агенцію розвитку міста"
Влада
12:10, 30 травня 2017 р.

Сесія в Ужгороді: депутати ліквідували ЖРЕРи, відновили КП "Під замком" і створили "Агенцію розвитку міста"

Влада
Сесія в Ужгороді: депутати ліквідували ЖРЕРи, відновили КП "Під замком" і створили "Агенцію розвитку міста"

У вівторок, 30 травня, в Ужгороді відбулося чергове засідання сесії ужгородської міської ради. Всього депутати розглянули близько 50 питань порядку денного.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Перше питання, яке розглянули та погодили – надання матеріальної допомоги на лікування чотирьом мешканцям Ужгорода. Додатково включили також пункт, за яким буде надано кошти на проживання членів благодійної організації «4 лапи Україна», які проводять стерилізацію та вакцинування безпритульних тварин в Ужгороді.

ЖИТЛОВИЙ ФОНД

На засіданні сесіїі також внесли зміни до Програми будівництва дитячих та спортивних майданчиків в Ужгороді на 2017-2021роки, додавши перелік необхідних обсягів фінансування на капітальний ремонт дитячих та спортивних майданчиків за проектами громадського бюджету на 2017 рік

Депутати міської ради Ужгорода підтримали і проект рішення "Про зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгорода на 2016-2017 роки " і передбачили фінансування у розмірі 109 тисяч 810 гривень як внесок до статутного капіталу КП "КШЕП". Ці кошти спрямують на придбання та встановлення 79 урн для сміття.

Програму реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення Ужгорода доповнили кількома об'єктами. Так, у Програмі передбачили ще капітальний ремонт зовнішнього вуличного освітлення на перехресті вулиць Минайської-Пестеля, а також внутріквартальних територій – Перемоги, 151, 153, 155 та Легоцького, 44-50-Тлехаса, 76/74.

Переліком об'єктів, які потребують нагального капітального ремонту, доповнили сьогодні Програму капітального ремонту житлового фонду міста у 2017 році.

Так, заплановано додатково виділити фінансування на капремонт будинків:

- покрівель – будинків на проспекті Свободи, 7/26 та Оноківській, 10;

- ліфтів: Легоцького, 6(1), Легоцького, 9 (1,2);

- покрівель: Собранецька,74, Ракоці,22, Грушевського,49, Р.Шухевича,14А;

- водопроводу, каналізації: Добрянського,8;

- ліфтів: Перемоги, 149 (1-5).

- електрощитових, мереж електроосвітлення будинків: Руданського,5, Можайського, 32.

Співфінансування за рахунок мешканців складе 5%, решта коштів - із міського бюджету.

У зв’язку з перевиконанням бюджету міста депутати підтримали проект рішення і збільшили на 700 тисяч бюджетні призначення для управління освіти Ужгородської міської ради. За ці кошти заплановано закупити переносні споруди модульного типу стандарт-класу для потреб шкіл №№13,14, ЗОШ І-ІІІ №19.

Також сьогодні на сесії прийнято рішення звільнити учасників бойових дій від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації майна.

Також із 1 червня і до 31 грудня 2017 року пільгу у розмірі 30% зі сплати земельного податку нададуть суб'єктам господарювання-землекористувачам (із основним видом економічної діяльності "виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування" та "виробництво неелектричних побутових приладів").

ЖРЕРИ, ПАРКИ ТА "АВАНГАРД"

В обласному центрі Закарпаття діятиме "Агенція розвитку Ужгорода". "За" створення такої комунальної установи проголосували нині 23 депутати. "Агенція" забезпечуватиме створення сприятливих умов для стратегічного розвитку Ужгорода, підвищення інвестиційної привабливості, залучення для проектів розвитку міста позабюджетних фінансових та інших ресурсів. Працюватиме також над зміцненням партнерських відносин із містами-побратимами, налагодженням партнерства з міжнародними організаціями, благодійними фондами та донорами.

В Ужгороді не буде трьох комунальних ЖРЕРів - №№4,5 та 8. Підприємства ліквідували, оскільки потреба у їх послугах відпала: у багатоквартирних будинках, які не створили ОСББ та не обрали управителів, міська рада призначила, відповідно до законодавства, управителів багатоквартирних будинків. Крім того, ліквідація ЖРЕРів здійснена ще й з метою недопущення нарощення заборгованостей із зарплати, єдиного соціального внеску, податків тощо.

Міські депутати на сьогоднішній сесії відновили діяльність комунального підприємства "Парк культури та відпочинку "Під замком". Рішенням міської ради від 11 червня 2014 року парк "Під замком" приєднали до "Парку культури та відпочинку "Боздоський".

Незадовільна робота попередніх керівників Боздоського парку призвела до збитковості підприємства, тому доцільним є відновлення діяльності КП "Парк культури та відпочинку "Під замком", діяльність якого буде спрямована на організацію дозвілля мешканців міста на території двох парків: "Боздоський" та "Під замком".

на сьогоднішнє сесійне засідання Ужгородської міської ради додатково винесли проект рішення про відновлення роботи комунального підприємства «Стадіон «Авангард», яке надалі буде утримувати цей об’єкт. Депутати рішення підтримали.

Як прокоментував журналістам після закінчення сесії міський голова Богдан Андріїв, проводитиметься робота з відновлення стадіону, зокрема, зараз на стадії погодження проект реконструкції бігової доріжки вартістю 8 млн. гривень за співфінансування Ужгородської міської ради та Фонду регіонального розвитку.

ВЕТО І ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Ужгородські депутати сьогодні затвердили і Порядок інформування про діяльність комунальних підприємств Ужгородської міської ради. На офіційному веб-сайті розміщуватиметься загальна інформація по кожному підприємству (повне найменування, код, контактні дані (адреса, індекс, телефони та час роботи і прийому керівника), в тому числі електронна пошта; перелік всіх послуг, робіт, товарів, Статут комунального підприємства, існуючі вакансії, порядок та умови подачі документів на них або вказівку про відсутність вакансій тощо, інформація про його фінансовий стан

Громадській організації «Щасливі діти» за рішенням, прийнятим сьогодні на сесії міськради Ужгорода, в користування на умовах оренди передадуть будівлю загальною площею 68,7 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. Котляревського, 59. Організація вже добре зарекомендувала себе численними акціями і роботою з дітьми та їхніми батьками. Оренда передбачена на 10 років із розміром річної орендної плати 1,20 грн.

На таких же умовах за іншим рішенням на 2 роки 11 місяців Громадській організації «Спілка учасників бойових дій «Об’єднані війною» у користування на умовах оренди нададуть вбудовані приміщення першого поверху позиції 17,18,19 будівлі літера А загальною площею 47,2 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. 8 Березня, 46 для здійснення статутної діяльності.

Насамкінець, депутати Ужгородської міськради не змогли подолали вето, яке наклав за підсумками минулого засідання міський голова Богдан Андріїв на рішення про дострокове припинення повноважень депутата Віктора Любара. Богдан Євстафійович аргументував свою позицію тим, що депутат повинен сам прийти в міську раду і подати заяву про те, що залишає депутатський корпус, «заочно» ж приймати такі рішення не коректно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...