11:00
Вчора
Фахівці Ужгородського відділення ПАТ "Закарпатгаз" проведуть планове технічне обслуговування (ПТО) газового обладнання та мереж в чотирьох будинках - №№ 14, 20, 22 та 28А - на вулиці Загорській в обласному центрі.
Як повідомив головний інженер Ужгородського відділення Богдан Библик, на час проведення ПТО - з 31 травня до 2 червня – 49 споживачам природного газу буде тимчасово припинено газопостачання.
Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Закарпатгаз".
ПАТ "Закарпатгаз" закликає клієнтів з порозумінням поставитися до незручностей та співпрацювати з газовиками, сприяючи їм в доступі до помешкань під час відновлення газопостачання.
Нагадаємо, три села на Ужгородщині залишаться без газопостачання.