• Головна
  • Закарпатці, які йдуть по гриби, натрапляють на метрових змій: відео
11:15, 29 травня 2017 р.

Закарпатці, які йдуть по гриби, натрапляють на метрових змій: відео

Як інформував 0312.ua, На Закарпатті у розпалі сезон білих грибів. Тож любителі тихого полювання не гаять часу, щоб вирушити у ліс за трофеями. 

Однак по дорозі за грибами слід бути обережними. Закарпатці розповідають про змій, які з потеплінням повилазили на сонце зі своїх сховків.

Одну з них - з метр завдовжки - побачив і закарпатець Вадим Мацола.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#змії #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС (ВІДЕО)
Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
СБУ викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави (ВІДЕО)
Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
Оголошення
live comments feed...