В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж

Випускники ЗОШ №6
Випускники ЗОШ №6

У п'ятницю, 26 травня, у всіх школах України пролунав останній дзвоник, сповістивши дітей про початок літніх канікул.

В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-1

Ужгородські школи теж провели традиційну "лінійку", на якій відзначили найбільш розумних та активних, згадали найкращі моменти навчального року, заспівали гімн України та провели випускників у доросле життя.

Кореспондент 0312.ua став свідком цього незмінного "ритуалу" у ЗОШ №6 ім. В.С. Гренджі-Донського.

В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-2

Як і зазвичай, урочиста лінійка відбулась на подвір'ї перед школою.

Захід розпочався із виконання гімну України, після чого із промовою виступив директор навчального закладу Богдан Кіштулинець.

В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-3

Пан Кіштулинець зазначив, що ще один успішний рік позаду. Богдан Михайлович сподівається, що канікули підуть школярам на користь:

"Сподіваюсь, канікулярний період піде на користь. Діти належним чином мають відпочити, а потім знову взятись за навчання. Однак нелегко прийдеться випускникам. На них чекає вступна кампанія".

В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-4

Після цього директор вручив майже півсотні грамот переможцям оліпіад, шкільним активістам та вчителям.

Проводжали випускників у доросле життя своїми виступами шкільний танцювальний гурт та троє учениць, кожна з яких заспівала пісню.

В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-5

Прощальний вальс випускникам допомогли виконати учні молодших класів.

Насамкінець, першокласниця на плечах у випускника сповістила про закінчення навчального року, давши останній дзвоник.

Нагадаємо, Як ужгородський "Інтелект" перший дзвоник зустрічав: фото, відео.

В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-6 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-7 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-8 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-9 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-10 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-11 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-12 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-13 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-14 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-15 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-16 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-17 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-18 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-19 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-20 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-21 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-22 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-23 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-24 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-25 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-26 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-27 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-28 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-29 В ужгородській ЗОШ №6 пролунав останній дзвоник: фоторепортаж, фото-30
останнійдзвоник школа Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1125 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі