
09:45, 17 травня 2017 р.
Чи заблокують в "Однокласниках" ужгородця з іменем профілю "Крим-Україна, Донбас-Україна"?
Як інформував 0312.ua, вчора вийшов указ Порошенка, згідно з яким в Україні заблокують доступ до "Яндексу", "ВКонтакте" і "Одноклассников". Новина про це викликала неабиякий резонанс серед ужгородців. Одні підтримали ініціативу Гаранта, інші - ні, а хтось влучно пожартував над забороню російських соцмереж.
Ужгородець, учасник АТО Іван Белецький, у середу, 17 травня, у своєрідний спосіб перевірив, як працює "сервіс" соцмережі "Однокласники"
"Двічі мою сторінку закривали адміни "Однокласників" за правду в бік зазомбованих російською владою. Це був єдиний шлях показувати її рідні, що живе в державі путіна. Щоразу для цього й поновлювався там. Сьогодні, щоб мене знов видалили з ОК протягом дня, просто змінив ім'я профілю на "КРИМ-УКРАЇНА, ДОНБАС-УКРАЇНА")", - пише Белецький у Фейсбук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ужгород готується до школи: чому ортопедичні рюкзаки Kite – найкращий вибір для постави
Новини компаній
11:00
27 липня
Оголошення
09:41, 24 липня
12
09:40, 24 липня
14:19, 16 липня
18:10, 21 липня
18:04, 17 липня