• Головна
  • Богдан Андріїв прокоментував проект рішення про свою відставку з посади мера Ужгорода
Резонанс
19:15, 11 травня 2017 р.

Богдан Андріїв прокоментував проект рішення про свою відставку з посади мера Ужгорода

Резонанс

Як інформував 0312.ua, В Ужгороді на сесії розглянуть рішення про дострокове припинення повноважень мера Андріїва. Прес-служба ужгородської мерії оприлюднила коментар мера Ужгорода з цього приводу.

Богдан Андріїв вважає, що проект рішення про його відставку не відповідає законодавству і не матиме жодних юридичних наслідків:

"У нас демократична країна. Ужгородці, як, утім, і мешканці інших міст чи сіл, можуть ініціювати у місцевій раді розгляд будь-якого питання, що стосується територіальної громади. Це передбачено Законом "Про місцеве самоврядування в Україні". Але саме цей проект не відповідає законодавству, бо є чітко визначена процедура відкликання міського голови з посади за народною ініціативою. Наразі проект із таким механізмом, де підміняються поняття народної ініціативи для маніпулювання громадською думкою, не передбачає ніяких юридичних наслідків".

Також очільник Ужгорода запевняє, що мерія продовжує працювати у звичному режимі:

"Детальну правову оцінку проекту хай дають юристи. На мою ж думку, це спроби деструктивних сил дестабілізувати ситуацію у місті. Проте хочу запевнити ужгородців: міська рада працює у звичному режимі, вирішуються всі питання забезпечення життєдіяльності Ужгорода".

Богдан Андріїв прокоментував проект рішення про свою відставку з посади мера Ужгорода, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
25,0%
Ні
33,8%
Скоріше так, ніж ні
23,6%
Скоріше ні, ніж так
10,3%
Важко відповісти
7,2%
#мер #ужгорода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...