![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
13:10, 10 травня 2017 р.
Як у селі Оноківці згадували загиблих на війні: фоторепортаж
У селі Оноківці біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню примирення (8 травня) та Дню Перемоги (9 травня), який розпочався з виконання державного гімну. Хвилиною мовчання вшанували героїв Другої світової війни, інших війн, а також загиблих на сході України у 2014-2017 роках.
![Як у селі Оноківці згадували загиблих на війні: фоторепортаж, фото-1 Як у селі Оноківці згадували загиблих на війні: фоторепортаж, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Отець Іван провів поминальну панахиду. За традицією, далі відбулося покладання квітів до Обеліску.
Зі словами подяки за мужність і самовідданість героїв виступив Оноківський сільський голова Павло Машіка, а споминами про жахіття війни поділився генерал-лейтенант Віктор Шилов.
![Як у селі Оноківці згадували загиблих на війні: фоторепортаж, фото-2 Як у селі Оноківці згадували загиблих на війні: фоторепортаж, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вокальний ансамбль «Марічка» Оноківського сільського клубу виконав пісні «Виглядає старенька мати» (автор якої наш односелець Михайло Чундак), «На могилі героїв» та «Маки червоні». Виступ дівчат продовжили чоловіки з народного вокального ансамблю «Карпатські голоси» з воєнно-патріотичними піснями. Юна вокалістка Ніка Черняк виконала пісню «Мамина молитва». А учасниці гуртка художнього читання Наталка Вербич і Настя Фогел емоційно прочитали тематичні вірші.
Нагадаємо, Як в Ужгороді відзначили День Перемоги над нацизмом: фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...