"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У п'ятницю, 28 квітня, в Ужгороді, на вулиці Льва Толстого, у рамках "Сакура Фест", розпочався триденний фестиваль "Сонячний напій".

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

Після фестивалю вина "Sakura Wine", що викликав неабиякий резонанс серед ужгородців через платний вхід та "клітку", ужгородці чекали від "Сонячного напою" якісного кроку вперед. 

Кореспондент 0312.ua відвідав "Сонячний напій" одразу після його відкриття.

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2

Наперед зазначимо, що наразі у містян, зокрема, водіїв найбільше нарікань на те, що рух у центральній частині міста паралізований, оскільки частину вулиці Льва Толстого міській владі довелось перекрити. 

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3

Сам фестиваль, попри будній день та "підозрілу" хмарність, зібрав чимало гостей: це й ужгородці, і гості міста.

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4

Іван з Тернополя каже, що фестиваль йому до вподоби: "Тут є все: і їжа, і славетне закарпатське вино, і різний національний одяг, посуд, дерев'яні вироби. Словом, все. Сподіваюсь, що погода не зіпсує фестиваль".

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5

І справді, продукція на фестивалі різна, починаючи від шашлику, вина і завершуючи тапками у формі баранчиків.

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6

Підходимо до продавця вина із Мукачівщини. Чоловік представляється Петром. Каже, що вартість вина на фестивалі у середньому коливається від 80 та 200 гривень за літр.

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7

На прохання сказати, скільки коштує місце на фестивалі, чоловік каже: "Наразі було обумовлено, що за 3 дні ми маємо дати 1250 гривень. Але це не остаточна ціна. Все залежить від того, як йтиме торгівля. Якщо не дуже, ціна буде меншою".

Майже жоден закарпатський фестиваль не проходить без шашлику. Тож дізнаємося ціну за 100 грамів м'ясця. Кремезний продавець каже, що 40 гривень.

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8

У свою чергу, вартість кілограму домашнього сиру вартує від 100 до 150 гривень, а вартість кілограму домашньої ковбаси - 100 гривень.

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9

Не зайвим буде звернути увагу на те, що майже половина наметів, де розташувались продавці, однакові за формою і кольором. Однак, на жаль, певна частина "палаток" все-таки звична для ока ужгородця - різнобарвна, "совкова".

Зазначимо, фестиваль триватиме ще 29 й 30 квітня.

До вашої уваги фото із першого дня фестивалю "Сонячний напій".

"Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-18 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-19 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-20 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-21 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-22 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-23 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-24 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-25 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-26 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-27 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-28 "Сонячний напій" в Ужгороді: ціни, затори та вино (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-29
фестиваль вино Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2121 перегляд в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі