
І сміх, і гріх!
08:20, 14 квітня 2017 р.
Як в Ужгороді комунальники-недоумки кладуть асфальт у калюжі: фото, відео
І сміх, і гріх!
Ужгородські комунальні служби продовжують дивувати. 0312.ua інформував про чергове "ноу-хау" від ужгородських комунальників: ями на дорогах засипають піском (ВІДЕО) і про те, як поблизу Ужгорода ремонтують дорогу "чайником".
Однак у четвер, 13 квітня дорожники, здається перевершили себе. Вони під час дощу поклали асфальт прямісінько у калюжі на перехресті вулиць Кармелюка та Добрянського.
Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.
Як видно з відео "асфальт" виймається з ям руками і максимум протримається тиждень. Сподіваємося, після резонансу у ЗМІ мер Ужгорода Богдан Андріїв покарає керівництво Департаменту міського господарства, який дав "добро" на подібні роботи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:23
17 листопада
15:43
17 листопада
ТОП новини
Оголошення
13:10, 11 листопада
07:59, 7 листопада
1
09:07, 10 листопада
5