
12:15, 11 квітня 2017 р.
Працівники "Водоканалу" ходитимуть до ужгородців "у гості"
Адміністрація ужгородського водоканалу повідомляє, що в ході інвентаризації лічильників у помешканнях виявилося: значна кількість лічильників опломбована свинцевими пломбами застарілого взірця, які КП «Водоканал м. Ужгорода» не використовує вже з 2008 року.
Водоміри з того часу пломбуються лише пластмасовими кольоровими номерними пломбами визначених серій.
Тому усіх споживачів, у котрих на лічильниках наявні свинцеві пломби, просять сприяти заміні таких пломб і для цього забезпечити доступ представникам КП «Водоканал м. Ужгорода» для контрольного огляду, складення акту та перепломбування лічильника.
Водоканал також звертає увагу, що будь-які пропозиції від сторонніх осіб щодо пломбування/перепломбування свинцевими пломбами застарілого взірця є неправомірними. Засоби обліку, опломбовані такими пломбами, для проведення розрахунків підприємством до уваги не братимуться.
Нагадаємо, Ужгородський "Водоканал" дав роз’яснення щодо вступлення в дію нових тарифів на воду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:59
Вчора
Вибір веб-студії в Ужгороді: на що звернути увагу замовнику
Новини компаній
12:00
Вчора
12:11
22 грудня
Оголошення
11:13, 18 грудня
18:18, 22 грудня
23
15:51, 19 грудня
16:59, 19 грудня