• Головна
  • Запальні танці, бограч та квіти на Ужі - в Ужгороді гуляють роми: фоторепортаж
Свято
15:15, 8 квітня 2017 р.

Запальні танці, бограч та квіти на Ужі - в Ужгороді гуляють роми: фоторепортаж

Свято

У суботу, 8 квітня, Ужгород долучився до святкування Міжнародного дня ромів. З нагоди свята містом пройшла урочиста хода за участю кількох сотень ромів, до якої долучилися і представники влади.

Дійство розпочалося о 14.00 на Театральній площі танцями найменших ромів.

Запальні танці, бограч та квіти на Ужі - в Ужгороді гуляють роми: фоторепортаж, фото-1

Дочекавшись представників влади (в урочистостях взяли участь голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, депутати ужгородської міської ради Мирослав Горват та Юрій Мандич),  хода рушила вулицями Корзо, Волошина, Пасажем і зупинилася серед пішохідного мосту.

Запальні танці, бограч та квіти на Ужі - в Ужгороді гуляють роми: фоторепортаж, фото-2

Учасники свята урочисто спустили на Уж вінки з квітами.

 IMG_2278

Гуляння продовжилися на площі перед закарпатським облмуздрамтеатром. Тут на всіх чекав бограч і, звісно, запальні танці!

Як інформував 0312.ua, Малюнок маленького рома зворушив гостей ужгородської ЗОШ №13: фото

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роми #ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС (ВІДЕО)
Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
СБУ викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави (ВІДЕО)
Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
Оголошення
live comments feed...