![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
Фестиваль
14:50, 7 квітня 2017 р.
Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж
Фестиваль
Сьогодні, 7 квітня, в Ужгороді, на площі Народній розпочався великодній фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!".
Зазначимо, фестиваль проводиться вже втретє. Основна і, власне, єдина локація "писанкового" фестивалю - головна площа краю.
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-1 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учасники фестивалю-конкурсу - освітяни з усього Закарпаття: школи, коледжі, інтернати.
Сьогодні на Народній учасники фесту встановили 54 дерева та "відкрили" з два десятки міні-локацій, на яких представляють свою продукцію - великодні вироби.
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-2 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Захід традиційно розпочався із виконання Гімну та вітального слова губернатора Закарпаття Геннадія Москаля та Михайла Рівіса, голови облради.
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-3 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Згодом вони й нагородили переможців фестивалю-конкурсу у декількох номінаціях, після чого на сцені перед "Білим домом" виступали колективи із різних куточків.
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-4 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Минувши офіційну частину фестивалю, ужгородці та краяни, які завітали в обласний центр, могли насолодитись розмаїттям пасхальної продукції, які презентували учасники фестивалю.
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-5 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Обожнюю цей період перед Пасхою, - каже, прогулюючись, Вікторія - Це світле свято, яким треба насолоджуватись. А такий фестиваль - це можливість підняти настрій, побачити багато цікаво і спробувати щось схоже зробити вдома".
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-6 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
І справді, учасники фестивалю-конкурсу потрудились на славу. Про це свідчила неабияка зацікавленість гостей заходу, які були готові купляти виставкові "товари".
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-7 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Все виглядає дуже красиво, однак щоб зробити таке, потрібно постаратись. Є різні техніки та варіанти оздоблення того ж таки пасхального яєчка... Мені це подобається робити та й взагалі хотіла б чимось таким творчим заробляти на життя", - ділиться 9-класниця Олександра, учасниця фестивалю.
![Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестива..., фото-8 Ужгород розпочинає святкувати Великдень масштабним фестивалем писанок на Народній: фоторепортаж, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зазначимо, пасхальні дерева стоятимуть на площі Народній до 21 квітня.
Нагадаємо, Рецепти закарпатських крашанок та писанок: фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...