11:00
Вчора
Ще одна крадіжка велосипеда була зафіксована в Ужгороді у п’ятницю, 31 березня. Двоколісного поцупили близько 8 години вечора з будинку на вулиці Минайській.
Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева.
Патрульні приїхали на місце і майже одразу зловили злодія, яким виявилася жінка. Її затримали на Минайській, по якій вона їхала на краденому велосипеді. Тепер зі злодюжкою працюють слідчі.
Нагадаємо, Ужгородці у соцмережах оприлюднили відео, як чоловік із "колегою" крадуть велосипед із під'їзду