• Головна
  • "Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж
Резонанс
17:00, 30 березня 2017 р.

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж

Резонанс

У четвер, 30 березня, в ужгородській міськраді відбулась чергова сесія. Та пройшло засідання депутатів не так мирно, як завжди. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-1

Перед ухваленням порядку денного у великій залі міськради розгорівся конфлікт за земельну ділянку, яку депутати мали розділити між священнослужителями Автокефальної Православної церкви та Української Православної церкви Московського патріархату. На підтримку першим виступили атовці. Військові звинувачували свяженнослужителів у "загарбанні" ділянки на Минайській

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-2

Ядром конфлікту виступила земля на вулиці Минайській (0,1394 га). Саме її мали розділити між двома церквами. Представники Автокефальної Православної церкви закликали мера та депутатів зняти це земельне питання із порядку денного. У свою чергу, священики УПЦ МП, на підтримку яким прийшли з десяток вірників, вимагали від депутатів передати право власності на вищевказану землю "московській" церкві. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-3

Відтак, словесна перепалка, як повідомляв 0312.ua, переросла у бійку.

Коли ситуація геть вийшла із адекватного русла, мер оголосив тридцятихвилинну перерву. Натомість священики московського патріархату пообіцяли не покидати залу, поки депутати не приймуть потрібне їм рішення.

Кореспондент Сайту міста Ужгорода був свідком подій, які відбувались упродовж наступних двох годин. 

Після того, як депутати, журналісти, військові та непричетні до конфлікту покинули сесійну залу, священники УП Ц МП разом зі своїми вірянами протягом кількох один залишалися у сесійній залі, співаючи молитви та пісні. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-4

Під час вищезгаданих перерв, люди, які прийшли на підтримку священникам, могли висловити, на їхню думку, справедливе обурення щодо "питань насущних".

Особливо активним був чоловік, який назвався "заробітчанином із Чехії, який приїхав просто підтримати свою православну церкву".

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-5

Коли промова "проповідника" закінчилась, його слова підхопила бабуся, яка під час молитв стояла на колінах: "Ми й перед мером станемо на коліна! Головне, щоб нас почули".

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-6

Представники московського патріархату у бурхливих розмовах вірян участі не брали. У перервах між молитвами вони, в основному, "сиділи" у своїх мобільних. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-7

Зазначимо, що "шпаргалки" пісень та молитв у священників були також на мобільних. 

Тим часом, на коридорі біля великої зали чатували поліцейські, які слідкували за дотриманням правопорядку, а один із "московських" священників розмовляв із "вахтером".

Зробивши декілька кадрів, кремезний бородатий священник пожартував: "Хочете зробити з мене зірку "Ютубу"?"

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-8

За декілька хвилин у сесійній залі з'явився "на розвідку" Андріїв. Знервованою усмішкою мер дав зрозуміти, що ситуація йому не до вподоби. Переконавшись, що "концерт" ще не скоро закінчиться, він "зник" у будівлі міськради. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-9

Віряни на чолі за священниками продовжили співати, а сесію за годину вирішили продовжити. Розгляд питання щодо спірної землі на Минайській вирішили перенести на 6 квітня. Дізнавшись про це, священники та прихильники "московської" церкви покинули будівлю міськради. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-10

У цей день депутатам вдалося проголосувати кілька "бюджетних" рішень. На тому, вони, змучені виставою, в якій поки не стали акторами, розійшлися. До 6 квітня. 

"Московська" сесія в Ужгороді: фоторепортаж, фото-11
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #міськрада #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...