
15:40, 27 березня 2017 р.
Закарпатським медикам хочуть підняти розмір посадового окладу на 50%
Як інформував 0312.ua, депутати хочуть підняти посадові оклади медичних працівників на Закарпатті. Мова йде про підвищення окладів мінімум на 50%.
З відповідним зверненням закарпатська влада вернулася до Президента, Кабміну та Верховної Ради, - повідомляє прес-служба облради.
Як відомо, з 1 січня 2017 року оклад медпрацівника 1-го тарифного розряду становить 1600 гривень. Якщо, Закарпаття почують у Києві, то він становитиме не менше 2400 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
12:14, 19 червня
11:57, 18 червня
3