09:00, 15 березня 2017 р.

Цей день - 15 березня

Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 15 березня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Агафон, Арсен, Богдан, Євдокія, Савва, Федот.

Вітаємо!

Головні події 15 березня:

Убивство Юлія Цезаря, 44 до н.е.

Karl_Theodor_von_Piloty_Murder_of_Caesar_1865Біля 60 прибічників республіки об'єднались для вбивства тирана і в березневі іди (15 березня) 44 року до нашої ери під час засідання сенату в Римі закололи 56-річного римського диктатора Гая Юлія Цезаря. Головними змовниками були Гай Касій Лонгін, Марк Юній Брут і Децим Юній Брут, а приводом для вбивства стала невдала спроба Марка Антонія коронувати Цезаря як царя.

Проголошення Австро-Угорської імперії, 1867

Coat_of_Arms_of_the_Empire_of_Austria15 березня 1867 року набула чинності австро-угорська угода між австрійським імператором Францем Йосифом I і представниками угорського національного руху про перетворення централізованої імперії Габсбургів у дуалістичну (двоєдину) державу Австро-Угорщину, цілісність якої забезпечував австрійський імператор, який одночасно носив титул короля Угорщини.

Незалежність Карпатської України, 1939

Karpatska_Ukraina-2_COA.svg15 березня 1939 року Сойм Карпатської Русі проголосив незалежність Республіки Карпатська Україна, на чолі якої став Августин Волошин. Цього ж дня було прийнято перший конституційний закон, яким визначено статус країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #15березня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...