• Головна
  • У патрульній поліції Ужгорода та Мукачева прокоментували резонансну заяву Москаля
Резонанс
14:45, 9 березня 2017 р.

У патрульній поліції Ужгорода та Мукачева прокоментували резонансну заяву Москаля

Резонанс

У четвер, 9 березня, на офіційному сайті голови ОДА Геннадія Москаля з’явився «скан» документу, на якому нібито більше семи десятків патрульних підписались за звільнення керівників УПП в області – майора Марценишина та його заступника Наймана.

IMG_9444

Відтак, за словами Москаля, 73 закарпатських патрульних підписались за звільнення своїх керівників, мотивуючи це неповагою до них, упередженим ставленням, приниженням честі та гідності тощо:

"Ми, що нижче підписалися, а саме: співробітники патрульної поліції Управління патрульної поліції в м.Ужгорода та Мукачеві (далі Управління), які є невід’ємною частиною народу України, підтверджуємо той факт, що з боку керівництва Управління, а саме: начальника Управління майора поліції Марценишина Ю.І. та заступника начальника Управління капітана поліції Наймана В.З. мають місце численні порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників, пригнічення морально-психологічного клімату колективу, упередженого ставлення до деяких співробітників та інше".

"Дана ситуація негативно впливає на роботу та підриває авторитет патрульної поліції. З огляду на викладене, ми висловлюємо недовіру керівництву та просимо Вас надіслати комісію для врегулювання ситуації, що склалася, для недопущення негативних наслідків", - йдеться у тексті заяви.

Ось як коментує заяву патрульних сам Москаль:

"Я неодноразово наголошував, що крім скандалів ніякої користі від нової патрульної поліції (НПП) на Закарпатті немає, – коментує звернення Геннадій Москаль. – Через нездале керівництво патрульна поліція повністю завалила роботу, як свідчать показники, кількість ДТП та злочинів за час її роботи не те, що зменшилася, а набагато зросла. Я направив звернення до міністра МВС Арсена Авакова і вже мав розмову з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим щодо необхідності невідкладного реагування на факти, наведені колективом Управління НПП. Моя позиція чітка – керівництво управління має бути зміщене".

У патрульній поліції Ужгорода та Мукачева прокоментували резонансну заяву Москаля, фото-5

Сайт міста Ужгорода дізнався точку зору УПП у м. Ужгород та Мукачево.

«У нас була інформація про те, що деякі патрульні збирають підписи, однак не за відсторонення з посади або проти керівництва УПП», - коментують у прес-службі патрульних.

В УПП Ужгорода і Мукачева ставлення Москаля до патрульних називають незрозумілим:

«Незрозумілим залишається те, з чим пов’язана ось така миттєва реакція голови ОДА. Ми не знаємо, чому таке відношення саме до патрульної поліції. Напевно, потрібно у самого пана Геннадія запитати…»

У патрульній поліції Ужгорода та Мукачева прокоментували резонансну заяву Москаля, фото-6

Тепер на місцевих патрульних, скоріш за все, очікує службова перевірка:

«Начальник УПП спілкувався із патрульними, однак більш об’єктивно і детально можна буде щось сказати після імовірної службової перевірки», - зазначили у прес-службі відомства.

Зазначимо, нещодавно на сесії ОДА Москаль обурився, що ужгородські патрульні викладають в Інтернет відео з боді-камер.

0312.ua й надалі слідкуватиме за цією ситуацією.

Нагадаємо, Головний патрульний Ужгорода та Мукачева розповів про Фейсбук, службові романи та їжу в офісі.

У патрульній поліції Ужгорода та Мукачева прокоментували резонансну заяву Москаля, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Москаль #патрульні #заява #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...