09:00, 11 березня 2017 р.

Цей день - 11 березня

Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 11 березня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Порфирій та Севастьян.

Вітаємо!

Професійні свята

День землевпорядника
Друга субота березня
Розвиток суспільства в усі часи був пов'язан із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

Головні події 11 березня:

Пандемія «іспанського грипу», 1918

Цей день - 11 березня, фото-1

11 березня 1918 року у форті Рейлі американського штату Канзас зафіксовано перший смертельний випадок від невідомої хвороби, а кількість хворих з аналогічними симптомами досягло близько сотні чоловік. Пандемія «іспанського грипу», що за 24 тижні охопила третину людства і тривалий час неправильно ідентифікувалась, привела до загибелі близько 50 мільйонів чоловік, більше, ніж під час Першої Світової війни і будь-якої іншої епідемії в історії людства.

Михайло Горбачов - новий Генсек КПРС, 1985

75429772536439811 березня 1985 року, на наступний день після смерті генерального секретаря ЦК КПРС, голови президії Верховної ради СРСР Костянтина Устиновича Черненка, позачерговий пленум ЦК КПРС обрав Михайла Сергійовича Горбачова новим і, як виявилось, останнім генеральним секретарем ЦК Компартії Радянського Союзу.

Голод в Судані, 1993

Hunger_in_Sudan11 березня 1993 року після оголошення в 1983 році Судану ісламською республікою і офіційного введення шаріатського права, в країні почались збройні конфлікти між арабською північчю і немусульманським півднем, які переросли у тривалу громадянську війну. Хронічна нестача палива, продовольства, ескалація конфлікту привели до голоду в країні, пік якого прийшовся на 1993 рік, коли два поспіль роки сильних злив знищили урожай. За 22 роки громадянської війни в Судані її жертвами стали понад 2 мільйони загиблих мирних жителів і більше 4 мільйонів біженців; незалежність Південний Судан проголосив лише в 2011 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #деньземлевпорядника
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...