• Головна
  • Скандал на 8 березня: радикали намагались зірвати акцію феміністів у центрі Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)
Місто
14:30, 8 березня 2017 р.

Скандал на 8 березня: радикали намагались зірвати акцію феміністів у центрі Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Місто

Сьогодні, 8 березня, на площі Театральній місцеві активістки запланували провести акцію підтримки прав жінок. Проте, їхньому задуму завадили радикали.

Про це у соцмережі Фейсбук пише одна із учасниць акції Ярина Денисюк і додає фото, відео. 

За її словами, чоловіки "покричали, вкрали плакати і втекли". 

Скандал на 8 березня: радикали намагались зірвати акцію феміністів у центрі Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

У свою чергу, Сайт міста Ужгорода поспілкувався із Тарасом Деяком, керівником "Карпатської Січі", адже відповідальність за супротив мирній акції взяла на себе саме ця організація. 

Скандал на 8 березня: радикали намагались зірвати акцію феміністів у центрі Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

"Акція, якій ми протидіємо організована групою збоченців на кошти закордонної олігархії з метою знищення основ українського суспільства, - розпочинає Тарас - Так званий захист від насильства в сім’ї є нічим іншим як узаконенням права дітей виступати проти власних батьків за будь-яке зауваження. Під «насильством» розуміється навіть підвищення голосу чи зроблене зауваження, за яке вас ваша ж дитина може притягти до суду та позбавлення батьківських прав!"

Скандал на 8 березня: радикали намагались зірвати акцію феміністів у центрі Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

"Насильство проти жінок також тема вигадана задля залякування та створення недовіри між чоловіками і жінками, коли будь-яка сварка в сім’ї може потягнути кримінальні наслідки. Акція дегенератів організована рухом «Інсайт», що відверто на своєму сайті пропагує педерастію, психічні розлади та право на всиновлення дітей збоченцями. Ми не маємо права допустити на Закарпатті існування рухів, що прагнуть знищення найсвятішого, що в нас є – сім’ї!"

Також за інорфмацією ми звернулись до однієї із ініціаторів акції Наталії Касим. Жінка повідомила, що вона із іншими учасниками акції звернулись із заявою до правоохоронних органів. 

"Метою нашої акції було привернути питання до домашнього і гендерно обумовленого насильства, вийти на підтримку ратифікації Стамбульської конвенції про запобігання насильства, - говорить Наталія Касим, одна із організаторів акції - Крім того, ми поширювали інформацію про те, як зараз жінки, які потерпають від насильства в сім'ї, можуть отримати хоча б якусь допомогу. Оскільки в нашому суспільстві ці проблеми табуйовані і про них дуже мало інформації, ми хочемо показати цим жінкам, що вони не самі, що вихід є і що терпіти побої, знущання, інші види тиску - не обов'язково".

За словами жінки, поява вороже налаштованих чоловіків була неочікуваною:

"На супротив ми не очікували, тому що дуже дивно заперечувати існування проблеми і ще дивніше намагатися зупинити публічну дискусію про права жінок. З яким закликом вони зверталися я так і не зрозуміла, там була дивна мішанина слів і стереотипів".

"До поліції ми звернулися через порушення нашої свободи на публічні зібрання і пошкодження нашого майна", - завершує пані Наталія.

Нагадаємо, Ужгород приєднався до світового маршу "проти" Трампа: фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скандал #8березня #Ужгород
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...