11:00
Вчора
Днями закарпатські правоохоронці отримали оперативну інформацію, що мукачівець шукає покупця для нелегального збуту патронів.
Злочинця затримали оперативники Мукачівського відділу поліції спільно з співробітниками СБУ по вул.Проніна в Мукачеві. В нього вилучили 37 набоїв калібру 7,62 мм.
Поліцейським чоловік пояснив, що дані заборонені речі він знайшов поблизу військового полігону, - інформує ГУ НП Закарпаття.
Вилучені патрони слідчі направили на експертизу. Наразі за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто незаконне поводження з бойовими припасами. Слідство у справі триває.
Нагадаємо, Стрілянина у Рахові: 19-річний хлопець відкрив вогонь по будинках місцевих мешканців.