• Головна
  • Художник із Закарпаття представить Україну на мистецькому ярмарку у США
Знай наших!
09:25, 25 лютого 2017 р.

Художник із Закарпаття представить Україну на мистецькому ярмарку у США

Знай наших!

Талановитий закарпатець Михайло Деяк уже вдруге представлятиме нашу країну на ярмарку світового рівня. 

SCOPE Art Show – ярмарок, що за 17 років свого існування здобув славу злітного майданчика для багатьох молодих галерей та художників, внаслідок своєї інноваційної політики та активної підтримки молодого мистецтва. Він є впливовою подією у сфері культури, і водночас чуттєвим до нових тенденцій ринку мистецтва.

Цього року SCOPE New York порадує відвідувачів новою локацією – це зручний та надсучасно обладнаний Metropolitan Pavilion, розташований у районі Челсі. Тут очікується понад 60 галерей-учасників із усього світу, що будуть не тільки представляти твори художників, а й брати участь у спеціальних заходах, які доповнюють щоденну програму ярмарку – це обговорення, виступи, переговори, обмін досвідом.

Voloshyn Gallery втретє бере участь у SCOPE Art Show і представляє Україну проектами трьох художників – Анни Валієвої, Михайла Деяка та Артема Волокітіна. 

Анна Валієва бере участь у Scope Art Show вдруге, і цього разу знову потрапила до EXHIBITOR HIGHLIGHTS із роботою Childhood dream. На виставці також представлені роботи із серії Memories of the future and the past, частина яких уже була успішно показана на SCOPE Miami Beach 2016. 

Також на стенді галереї представлені твори Михайла Деяка із серій Space та Genesis. Space є циклом мінімалістичних пейзажів із стриманою композицією та складними кольоровими рішенням. Провідною рисою є те, що художник створює ці картини на склі. І ця техніка обрана художником не випадково, адже його дитинство пройшло на Закарпатті, де споконвіку місцевість вражала самобутністю і величезною кількістю рідкісних художніх технік, таких як іконографія на склі. Крім того, на SCOPE New York 2017 представлена робота Water, створена у рамках циклу арт-об'єктів Genesis, який виник, коли сенситивність художника почала шукати нові форми вираження. Таким чином широка, динамічна і відкрита живописна техніка Михайла Деяка трансформувалась у новий пластичний стиль: з'явилася серія експресивних, абстрактних металевих скульптур та барельєфів.  

Михайло Деяк представляє молоде покоління художників України. Він працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами. Веде активну виставкову діяльність, картини художника часто можна зустріти на аукціонах. 

Творчість Артема Волокітіна буде представлена роботами із двох масштабних серій, над якими зараз працює художник. Серією Manifesto, в якій на тлі архітектурних конструкцій, тобто об'єктів створених руками людини, розміщено біонічні форми, та Gardens.Amplitude, у якій, навпаки, люстри (рукотворне) розміщено серед садових алей. Робота із серії Gardens.Amplitude має назву Фотосинтез ІІ. У ній відбивається повсякденний процес чарівного перевтілення однієї субстанції в іншу, що демонструє відносність та взаємозв’язок матеріального та спіритуального світів. В обох циклах художник протиставляє та проводить аналогію двох структур – архітектурної та біонічної, досліджує їх взаємопроникнення.

Артем Волокітін – відомий український художник, що у 2009 році став першим володарем головної премії PinchukArtCentre, це дозволило йому пройти стажування в майстерні Ентоні Гормлі в Лондоні, а також дебютувати у паралельній програмі Венеціанської бієнале 2011. У 2015 році Артем Волокітін брав участь в основній програмі Венеціанської бієнале, його роботи стали частиною українського павільйону "Надія!". За останні три роки полотна художника побували в лондонській Saatchi Gallery, в Українському інституті Америки у Нью-Йорку, а також на датському ярмарку Art Copenhagen і німецькій Kolner Listе. Художник живе і працює в Харкові, Україна.

Voloshyn Gallery – була заснована Максимом та Юлією Волошиними у 2006 році, розташована в культурно-історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській. Voloshyn Gallery – галерея сучасного та концептуального мистецтва, є майданчиком для арт-експериментів, досліджень і соціальних проектів, повідомила Закарпаття онлайн представник закладу Олександра Клименко.

Нагадаємо, Аніта Дорон із Закарпаття працює з Анжеліною Джолі

Деяк

Деяк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МихайлоДеяк #художник #США
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...