Новини компаній
18:55, 22 лютого 2017 р.
Скільки коштує ремонт у квартирі?
Новини компаній
Якщо Ви придбали квартиру у новобудові і попереду на Вас чекає ремонт «з нуля», Вам буде цікаво дізнатися, які ж зараз ціни на ринку будівельних послуг, а також на яку суму слід розраховувати, щоб зробити житло зручним і затишним.
Зазвичай забудовники здають в експлуатацію квартири, де завершені всі роботи "під чистову обробку". Це доволі зручно для покупця, бо дозволяє йому виконати ремонт на свій смак. Але водночас це означає додаткові витрати, що можуть сягнути чверті вартості квартири.
Про сучасні тенденції, а також приблизні ціни на сезон весна-осінь 2017 року ми розпитали керівника успішної ремонтно-будівельної компанії «Реновейт»Олександра Вінце.
Першим етапом такого ремонту, як правило, є вирівнювання стін. Зазвичай воно здійснюється за допомогою нанесення стартової шпаклівки, сітки, а також фінішної шпаклівки. Залежно від стану стіни та побажань клієнта вартість таких робіт починається від 70 грн за квадратний метр. Матеріали оплачуються додатково. Для вибагливих клієнтів, які не обмежуються звичайним фарбуванням стін, пропонуються такі види декоративного оздоблення стін, як короїд, венеціанська штукатурка, травертино та інші – загалом до 200-300 різних пропозицій. Вартість вишуканої декоративної штукатурки варіюється у межах від 4 до 60 доларів (або від 100 до 1700 грн) за квадратний метр і залежить від складності виконання.
Наступним етапом ремонтних робіт є оздоблення стелі. Класична, пряма, яка формується з гіпсокартону і шпаклівки, обійдеться в районі 130 грн/м2, а також 20-30 гривень за кожен метр ґрунтування та фарбування, якщо Ви хочете фігурну стелю з гіпсокартону, то ціна залежить від її складності: фігура обійдеться від 500 гривень або ж розраховується у погонних метрах – від 130 гривень за метр погонний.
Вартість натяжних стель коливається в середньому від 7 до 18 доларів за квадратний метр.
Якщо Ви хочете викласти підлогу в кухні, коридорі, ванній кімнаті чи балконі керамічною плиткою, майте на увазі, що мінімальні ціни по Ужгороду зараз починаються від 120 гривень за «квадрат», не менше. Якщо Вам пропонують виконати таку роботу дешевше – хай Вас це насторожить, оскільки якісна робота не може бути аж настільки низьковартісною. Встановлення ламінату обходиться від 55 грн/м2, паркетної дошки, яка, до речі, вважається екологічнішою і прослужить значно довше, - від 70 грн/м2.
Якщо у Вас немає часу чи бажання контролювати хід робіт та шукати майстрів на кожну окрему послугу, можливе виконання ремонту квартири «під ключ» - до повної її готовності. Компанія «Реновейт» виконує роботи різної складності і має в штаті спеціалістів різного профілю, що дозволяє виконати роботи у стислий термін з мінімальними витратами.
Для цього замовник має обумовити з виконавцем всі побажання стосовно дизайну, обрати двері, вимикачі, розетки, плитку чи ламінат, а команда майстрів придбає всі матеріали та виконає роботи від початку до кінця самостійно. Зазвичай комплексний ремонт обходиться дешевше, ніж замовлення кожної послуги окремо.
Повний ремонт 2-3-кімнатного помешкання зазвичай триває близько 3-4 місяців, якщо не вносити зміни до затвердженого плану. Щоб зорієнтуватися хоча б приблизно, на яку суму варто розраховувати, плануючи ремонт, можна відштовхуватися від вартості 50-80 доларів за квадратний метр площі приміщення. Знову ж таки – всі ціни обговорюються індивідуально і залежать від багатьох факторів, таких як терміновість, складність робіт, валютні коливання тощо.
Поради при проведенні ремонту:
- Якщо Ви вже наважилися на ремонт, плануйте всі необхідні роботи відразу, так, щоб потім не виникало необхідності щось доробити/переробити/виправити. Так ви зекономити не тільки нерви, але і час та гроші.
- Ремонт – це апріорі річ витратна. Якщо спектр робіт широкий, а бюджет – обмежений, краще дозбирати необхідну суму і тільки тоді починати роботи. Не намагайтеся зекономити на матеріалах чи наймаючи майстрів-дилетантів: навряд чи Ви плануєте переробляти ремонт кожні 2-3 роки, тому хай пріоритетними будуть якість та надійність робіт.
- Не забувайте про шумоізоляцію. Рекомендується в гіпсокартонні стіни стелити вату, яка перешкоджатиме поширенню шуму та щурам між кімнатами та між сусідами.
- Плануйте ремонт так, щоб під час його проведення в квартирі ніхто не жив: це створює незручності не лише Вам, а також майстрам, та може негативно вплинути на його тривалість.
- Добираючи майстрів, з якими бажаєте співпрацювати, поцікавтеся їх попереднім досвідом, перегляньте фото виконаних робіт, обговоріть всі можливі нюанси. Якщо Ви переконалися у їх професійних вміннях, довіртеся їм і не намагайтеся контролювати всі етапи та процеси – хай працюють профі!
- Не оцінюйте роботу, доки вона не завершена – те, що ще вчора було руїнами, в умілих руках з часом перетвориться на затишну оселю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:59, 10 грудня
12:03, 2 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
live comments feed...