• Головна
  • На Ужгородщині почав курсувати сучасний автобус: фото
Актуально
17:40, 20 лютого 2017 р.

На Ужгородщині почав курсувати сучасний автобус: фото

Актуально

58 посадкових місць, комфортні сидіння, належні умови перевезення пасажирів та людей із обмеженими можливостями – це все про новий додатковий 360-ий маршрут, який розпочав свою роботу у селі Коритняни, що на Ужгородщині.

Новостворений маршрут тільки-но почав набирати і оберти і працює у тестовому режимі.

На Ужгородщині почав курсувати сучасний автобус: фото, фото-1

Був він створений на прохання мешканців сіл Коритняни та Кінчеш, аби тамтешній молоді було легше добиратися на навчання в УжНУ.

Наразі громада задоволена, а організатори нововведення не планують зупинятися на досягнутому.

Сайт міста Ужгорода поспілкувався із Костянтином Калабігою, депутатом Коритнянської сільської ради, який виступив ініціатором і організатором цього нововведення:

«Почалося це ще у минулому році, коли жителі сіл Коритняни і Кінчеш клопотали про новий маршрут, який був би твердою основою, у першу чергу, для студентів, які добираються до УжНУ, - розпочинає пан Костянтин - Десь із середини минулого року ми почали тісно співпрацювати із Ужгородською РДА, бо питання організації та проведення конкурсу на перевезення здійснюють вони. Ми клопотали перед ними щодо створення нового приміського автобусного маршруту. Районна адміністрація пішла нам назустріч. З їхнього боку був представлений новий 360-ий маршрут. Тоді був оголошений конкурс на перевізника. Відбувся перший конкурс, але на нього ніхто не відгукнувся. Потім я, як депутат сільської ради, знайшов перевізника і домовився з ним, щоб він погодився на наш маршрут».

Додатковий маршрут розпочав роботу у тестовому режимі:

«13 січня відбувся повторний конкурс, і рекомендований мною перевізник переміг. З цього часу проходили різні організаційні моменти: підписання договору, розробка маршруту. Фактично, маршрут стартував із сьогоднішнього дня».

За словами організатора 360-ого маршруту, місцеві мешканці наразі задоволені:

16809630_1942520199300857_1812947287_n

«Люди зараз дуже задоволені, адже ми маємо з чим порівняти. У нас зараз одночасно курсує ще один перевізник. Однак, там автобуси некомфортні, немає належних умов для перевезень, невелика пасажиромісткість. Більше того, вони належним чином не дотримуються своїх рейсів».

У новому автобусі є усі умови для комфортного і належного перевезення пасажирів:

«Тому створений нами додатковий маршрут є доволі актуальним. У новому автобусі передбачені умови для людей із обмеженими можливостями. Цей автобус низької посадки. У ньому 58 посадкових місць. У ньому люди практично ніколи не стоять. Є комфорт».

Депутат сільради каже, що у планах – зміна усіх старих автобусів на нові:

«Ми маємо намір та бажання на усіх наших рейсах змінити старі автобуси та маршрутки на більш сучасні та комфортабельні».   

«Це ініціатива ніким не фінансувалася. Це бажання та організація громади Коритнян та Кінчеша. А вже організаційними моментами займався я», - підсумовує Костянтин.

Наразі 360-ий маршрут курсує у тестовому режимі.

До Вашої уваги вартість проїзду та маршрут, за яким рухається автобус.

Село Коритняни поділено на дві тарифні зони: «Коритняни 1» та «Коритняни 2». Вартість у цих зонах буде різнитися.

-         Тарифна зона "Коритняни 1" (зупинка біля школи та зупинка навпроти гр. Погасян) - Коритняни-Ужгород (ОДА). - 6 грн. «Коритняни 1» -Ужгород (УжНУ) - 9 грн.

-         Тарифна зона "Коритняни 2" (зупинка біля пекарні та зупинка біля гр. Пергач) - Коритняни-Ужгород (ОДА) - 4 грн - Коритняни-Ужгород (УжНУ) - 8 грн.

-         Тарифна зона "Кінчеш" (всі зупинки в одній тарифній зоні) - Кінчеш-Ужгород (ОДА) - 4 грн - Кінчеш-Ужгород (УжНУ) - 8 грн.

Графік маршрутів (поки що в тестовому режимі, з можливістю корегування через декілька місяців):

-         Коритняни-Ужгород (УжНУ):

1. 07.00 до УжНУ

2. 09.00 до УжНУ (тестовий)

3. 15.00 до пл. Кирила і Мефодія (Собор)

4. 16.20 до пл. Кирила і Мефодія (Собор)

-         Ужгород(УжНУ)-Коритняни

1. 07.45 з УжНУ через «Укртелеком»

 2. 13.50 з УжНУ через «Укртелеком»

3. 15.30 з УжНУ через «Укртелеком»

4. 18.00 з Аеропорт (навпроти розважального центру «Джин»)

До магазину «Меблі» в Ужгороді маршрут не заїжджатиме, оскільки можливості розвороту у великогабаритного автобусу не буде. Тому, зупинка перенесена на вул. Минайську біля «Укртелекому».

За словами депутата Коритнянської сільради, наступним кроком щодо покращення умов на маршруті буде вжиття всіх заходів щодо пільгового перевезення окремих категорій громадян. 

Наразі подані відповідні запити до сільської ради.

На Ужгородщині почав курсувати сучасний автобус: фото, фото-2

Нагадаємо, 5 кроків, як не витрачати час на очікування міського автобуса в Ужгороді.

На Ужгородщині почав курсувати сучасний автобус: фото, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобус #Коритняни #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...