• Головна
  • Епідемія фінансових пірамід Evart Network і Evo Binary: українцям радять бути обережними
Новини компаній
11:00, 9 лютого 2017 р.

Епідемія фінансових пірамід Evart Network і Evo Binary: українцям радять бути обережними

Новини компаній

Економічні і соціально-політичні проблеми з кожним роком все більше і більше охоплюють Україну і її громадян. Бойові дії на території східної частини країни привели до стрімкого падіння всіх економічних показників, а рівень життя українців зменшився до критичної позначки. Без сумнівів, в такі часи, на арену активно виходять різні кримінальні особистості, шахраї, аферисти і інші сумнівні персони, готові нажитися на проблемах населення.

Так звані часи Остапа Бендера аж ніяк не пройшли і найпомітніше виявляються саме в дестабілізованому суспільстві, насиченому економічними і політичними проблемами. Свідченням цього факту можна навести чергову аферу Сергія Мавроді, яку він реалізував на Африканському континенті. Так, саме Африка і країни Третього Світу, а не розвинені країни ЄС та США, постраждали від відомого афериста, який з успіхом обчистив кишені вже і так майже жебраків. На зміну ж МММ в Україні прийшли фінансові піраміди з закордону, такі як Evart Network та Evo Binary.

Финансовая пирамидаУкраїна після подій 2014 року в черговий раз економічно рухнула і причин для нового падіння було навіть занадто багато. Моментально країну охопила не нова, але відродилася з новою силою катастрофа - фінансові піраміди. Говорити про різницю між фінансовими пірамідами в Україні і Росії або в Казахстані немає причин, адже найчастіше шахраї і аферисти абсолютно не приховують своїх намірів використовувати абсолютно земні пориви людства - жити краще, бути більш фінансово забезпеченими, менше витрачати зусиль для отримання більше доходу. Українські фінансові піраміди не відстають від сучасних інновацій і слідують модним тенденціям, використовуючи для залучення інвесторів і вкладників інтернет-маркетинг, рекрутинг і різні методи психологічного впливу. Важливим є те, що фінансові піраміди можуть бути створені не тільки закордоном, продаючи свій «повітряний» продукт і так майже жебраком громадянам країни, а й людьми всередині держави.

Финансовая пирамида 2Сьогодні, із завидною частотою фінансові піраміди ховаються за іноземними компаніями, фондами або групами. Такі фонди нібито приходять в Україну з метою інвестування коштів, поліпшення економіки, створення робочих місць, а по суті, фінансові кошти тільки вивозяться з країни, за допомогою різних фінансових пірамід, які інвестують самі ж українці.

Яскравим прикладом такої іноземної компанії можна назвати фінансову піраміду Edelweiss5. Компанія позиціонувала себе як німецьку, хоча насправді зв'язків з Німеччиною у даного інвестиційного фонду виявлено в результаті не було. Незважаючи на це, дана фінансова піраміда продовжує і далі відкривати різні офіси технічної підтримки на території України і з зухвалим успіхом викачувати кошти українців.

Edelweiss5, на жаль, далеко не єдина підставна компанія, псевдо-інвестиційний фонд, що не має фактично ніяких юридичних осіб не на території ЄС, ні на території нашої країни.

Сумнозвісна компанія Helix, на чолі з Дмитром Нагутою, який в даний момент знаходиться під слідством в рамках впровадження кримінальної справи про шахрайство, теж прикривалася компанією в Великобританії, яка ніби то як інвестувала кошти в українську економіку і навіть створювала робочі місця. Часто, фінансові піраміди використовують МЛМ (мережевий багаторівневий маркетинг) з метою продажу свого продукту. Продуктом, як правило, є покупка інвестиційного пакету, сертифіката, або акцій та іншого повітряного товару з метою продати це повітря за реальні гроші українцям.

За даними ГО АІ Профіт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...