![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
19:20, 8 лютого 2017 р.
Обережно: у соцмережах створюються групи смерті
До самогубства схиляють дітей.
Цю новину повідомила на своїй сторінці у "Фейсбук" закарпатка Marichka Kudelya. Вона закликає батьків бути пильними і перевірити соціальні мережі, у яких перебувають діти. За її словами, звернути увагу потрібно на фрази «Кити пливуть вгору», «Розбуди мене в 4.20», «Тихий будинок», «Море китів» – дитина в небезпеці.
"Також зверніть увагу на хештег: домкитов, млечнийпуть, хочувгру, F53, f57, f58, d28. І зовсім страшно, якщо на стіні з’являються цифри – зворотний відлік від 50 і менше», - пише користувачка.
У коментарях до допису й інші краяни діляться враженнями про схему і наголошують, що вбивці, якщо дитина відмовляється вчиняти самогубство,починають її шантажувати розправою з рідними і врешті-решт неповнолітні погоджуються покінчити з собою.
![самог самог](/dist-assets/images/cap.jpg)
самог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...