![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
20:30, 7 лютого 2017 р.
Мукачівці викрали на 40 тисяч гривень техніки, а потім топили її в Латориці
У Мукачеві зловмисники вдерлися у будинок сусідки та винесли звідти золото, фотоапарат, телевізори та айпади. Техніку, яку не вдалося збути, викинули у річку Латорицю.
35-річна мукачівка заявила до поліції про крадіжку. Жінка запевняла, що у неї зникли коштовні речі і техніка на суму понад 40 тисяч гривень - повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.
Правоохоронці розшукали зловмисників, які нахабно обчистили квартиру потерпілої. Виявляється, один із правопорушників - уже судимий 29-річний мукачівець є сусідом жінки. Коли господарка покинула квартиру, той каменем розбив скло і зайшов у приміщення. А надворі його вже чекав знайомий, з яким вони потім розпродали крадені речі. Щоправда, не всі: зламаний телевізор та заблоковані айпади чоловіки вирішили втопити у Латориці.
Речі з ломбарду буде вилучено, а на зловмисників чекає кримінальна відповідальність.
Нагадаємо, У Мукачеві на площі Миру троє жінок украли у перехожої гаманець: фото
![айпад айпад](/dist-assets/images/cap.jpg)
айпад
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...