
09:30, 29 січня 2017 р.
На Іршавщині згорів "Фольксваген"
У п'ятницю, 27 січня, близько п'ятої години вечору, закарпатські рятувальники отримали повідомлення про пожежу, у селі Сільце, що на Іршавщині.
Горіло авто марки "Фольксваген Кадді".
Стихія повністю знищила автомобіль, - інформує ДСНС Закарпаття.
Вогнеборці встановлюють точні збитки, заподіяні пожежею.
Імовірна причини загорання - коротке замикання.
Нагадаємо, На Рахівщині загорівся готель: правоохоронці встановлюють причину пожежі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
15:08, 22 червня
6
10:04, 18 червня
07:11, 12 червня
11
13:45, 17 червня
23