
18:45, 28 січня 2017 р.
Ужгородські наркомани облюбували собі будинок на площі Корятовича: відео
В одному з під’їздів будинку на площі Корятовича в Ужгороді знайшли використані шприци. Мешканці кажуть - наркомани часто роблять собі ін'єкції просто на сходах.
Про це повідомляє 21 Канал.
Прибирати за наркозалежними використані шприци жителям будинку приходиться самостійно. Часто трапляється, що голки знаходять навіть у поштових скриньках.
Як інформував 0312.ua, Наркомани в Ужгороді розбили скло на "Мерседесі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
15:08, 22 червня
6
10:04, 18 червня
07:11, 12 червня
11
13:45, 17 червня
23
