![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:40, 26 січня 2017 р.
На Тячівщині у чоловіка знайшли 100 грамів наркотиків: фото
Тячівські правоохоронці в ході санкціонованого обшуку складського приміщення в місті виявили 4 пакетики з синтетичним наркотиком амфетамін загальною вагою близько 100 грамів. Затримано також 34-річного чоловіка, в якого вилучили спецприладдя для вживання наркотиків. Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження.
Про це повідомляє ГУ НП в Закарпатській області.
25 січня тячівські поліцейські провели санкціонований судом обшук у складських приміщеннях у м.Тячеві, які належать місцевій мешканці.
У приміщенні складу правоохоронці виявили 35-річного тячівця, який поводив себе підозріло. Під час огляду в чоловіка знайшли спеціальний металевий пристрій для вживання наркотиків, так званий бульбулятор.
Окрім того, в роздягальні складу знайшли аналогічний пристрій, а також 4 поліетиленові пакетики з розфасованим порошком, схожим на синтетичний наркотик амфетамін, загальною вагою близько 100 грамів. Також там був шкіряний пенал, в якому знайшли знаряддя для вживання наркотиків.
Усе вилучене направлено на експертизу. За фактом незаконного зберігання наркотиків (ст.307 Кримінального кодексу України) поліція розпочала кримінальне провадження.
Нагадаємо, У Мукачеві відбувся суд над злочинною групою, яка виготовляла та продавала важкі наркотики закарпатцям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...