
14:40, 23 січня 2017 р.
В Ужгороді 16 учасників АТО отримають по 2000 гривень
Мер Ужгорода Богдан Андріїв підписав розпорядження про надання грошової допомоги учасникам анти-терористичної операції та їх сім’ям.
Про це повідомляє ужгородська міська рада.
15 чоловік отримають по 2000 тисячі гривень, один - 5 тисяч. Як відомо, допомога учасникам АТО в Ужгороді виплачується згідно з прийнятою програмою додаткових гарантій соцзахисту.
Як інформував 0312.ua, В Ужгороді сім’ям загиблих учасників АТО щомісяця виплачуватимуть 500 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:04, 18 червня
113
11:52, 22 червня
15:17, 22 червня
10:33, 11 червня
1