• Головна
  • Новину про останнє місце Закарпатської ОДА у рейтингу спростували
11:30, 16 січня 2017 р.

Новину про останнє місце Закарпатської ОДА у рейтингу спростували

У Закарпатській ОДА спростовують інформацію журналіста Віталія Глаголи про останнє місце місце керівництва краю у рейтингу роботи серед інших облдержадміністрацій України.

"Зараз дана інформація видалена користувачем, а вказані громадською організацією дані є дуже умовними й до ОДА практично не мають відношення. По-перше, ОДА зі своїми двадцятьма структурними підрозділами займає мізерну частку в загальній картині державних закупівель, що відбулися й відбуваються на Закарпатті. Бюджетними коштами розпоряджаються також органи місцевого самоврядування (міські, районні, сільські та селищні ради), силові, контролюючі та правоохоронні органи, представництва центральних органів державної влади, які не підпорядковуються ОДА, тощо.

По-друге, протягом 2016 року з усіх торгів, що проводилися на Закарпатті за бюджетні кошти, 71,2% були оголошені за конкурентними процедурами, і тільки 28,8 – за неконкурентними. Усього через систему ProZorro було оголошено 5,09 тисяч тендерів на планову суму 2,71 мільярда гривень, економія при цьому – 33,3 мільйони гривень. По-третє, зіставлення областей за витраченими сумами бюджетних коштів і складання на основі цих даних рейтингу є некоректним, оскільки різні області мають різне фінансування з бюджетів різних рівнів", - зазначають у прес-службі Закарпатської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #рейтинг #фейк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...