• Головна
  • Половина Ужгорода сьогодні матиме проблеми з водопостачанням - Водоканал
12:30, 14 січня 2017 р.

Половина Ужгорода сьогодні матиме проблеми з водопостачанням - Водоканал

У зв’язку з виникненням аварiйної ситуації на водогоні, тимчасово, на період ліквідації аварії, понижується до мінімуму тиск водопостачання з підземного водозабору “Минай”.

Про це повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода».

"Перебої водопостачання відчуватимуться на лівобережній та в частині правобережної стороні міста, мешканці якої отримують питну воду з вищевказаного водозабору. Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт по ліквідації аварії", - зазначають у відомстві.

Як інформував 0312.ua, Ужгородська мерія не справляється зі снігом: вирішено залучити 120 військових


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #вода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ здійснює обшуки в територіальних центрах комплектування на Закарпатті (ВІДЕО)
Майже 400 тисяч гривень збитків: у Виноградові прокуратура викрила завищення ціни під час закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
У Великому Березному жінку та 9-річну доньку госпіталізували з підозрою на отруєння чадним газом
18 гривень при безготівковій оплаті й 23 готівкою: як реагують пасажири на нові тарифи в ужгородських автобусах (ВІДЕО)
Оголошення