
12:30, 14 січня 2017 р.
Половина Ужгорода сьогодні матиме проблеми з водопостачанням - Водоканал
У зв’язку з виникненням аварiйної ситуації на водогоні, тимчасово, на період ліквідації аварії, понижується до мінімуму тиск водопостачання з підземного водозабору “Минай”.
Про це повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода».
"Перебої водопостачання відчуватимуться на лівобережній та в частині правобережної стороні міста, мешканці якої отримують питну воду з вищевказаного водозабору. Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт по ліквідації аварії", - зазначають у відомстві.
Як інформував 0312.ua, Ужгородська мерія не справляється зі снігом: вирішено залучити 120 військових
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:30, 22 червня
5
10:33, 11 червня
1
13:45, 17 червня
23