11:00
Вчора
Незвичайна подія сталася ввечері 7 січня на автодорозі в одному з сіл Іршавського району. Колядники побили водія, який зробив їм зауваження.
Про це повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.
Один з хлопців - 18-річний мешканець села Гребля - накинувся на водія з палицею, завдавши йому нею кілька ударів по голові. 40-річного чоловіка з відкритою черепно-мозковою травмою госпіталізовано до районної лікарні. Колядник-хуліган наразі перебуває у СІЗО. Йому загрожує кримінальна відповідальність.
Як інформував 0312.ua, Диво вокалу: на Закарпатті колектив виконав коляду, яка підкорює мережу