• Головна
  • Наркомани в Ужгороді розбили скло на "Мерседесі"
10:00, 30 грудня 2016 р.

Наркомани в Ужгороді розбили скло на "Мерседесі"

Сьогодні, близько 4-ої години, полісмени знайшли двох людей, які на вулиці Сурікова розбили скло автомобіля. 

Про це повідомляє УПП в Ужгороді та Мукачеві. 

Після того, як правопорушники помітили патрульних, один із них витягнув з куртки пакети і кинув їх на дорогу. 

На місці працюють слідчі. 

Нагадаємо, Як закарпатець в "Ауді" наркотики возив: фото

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #розбилискло #наркомани
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення