
09:45, 26 грудня 2016 р.
Внаслідок жахливої ДТП біля КПП "Ужгород" двоє людей опинилися в реанімації: фото
Аварія з потерпілими сталася у неділю увечері на об’їзній дорозі в Ужгороді. Зіткнулися автомобілі "Форд Транзит" та "Ніссан Нот".
Про це повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.
"Нісан" виїхав на "зустрічку", де зіткнувся з "Фордом". Внаслідок ДТП постраждало 5 людей. Трьох з них після огляду медики відпустили додому. Пасажирка "Форда" та водій "Ніссана" перебувають у реанімації ужгородської ЦМКЛ. Закарпатські правоохоронці розслідують обставини аварії.
Як інформував 0312.ua, Спричинив ДТП і втік: на трасі "Київ-Чоп" закарпатські патрульні влаштували гонитву за винуватцем аварії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:30, 22 червня
2
12:51, Вчора
2
11:12, Вчора
17
10:32, 24 червня
15:08, 22 червня