В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж

Сьогодні, 19 грудня, вірники східного обряду із усього світу святкують День Миколая. В Ужгороді також долучились до святкувань уже традиційним парадом Миколайчиків. 

Зауважимо, цей парад став 20, ювілейним, у історії Ужгорода. А розпочалась основна частина дійства на площі Театральній. 

На головній площі міста зібрались чимало Миколайчиків, серед яких студенти, школярі та літки дошкільного віку. Більшість із них були одягнені тематично: святкова шапка, відповідний костюм та накладна борода. 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-1

Окрім того, що маленькі Миколайчики роздавали солодощі перехожим, вони також із  старшими колегами водили хороводи навколо ялинки, співаючи святвові пісні. 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-2

"У нашому святковому дійстві взяли участь близько тисячі малесеньких Миколайчиків та близько сотні дорослих. 90% запланованого ми уже виконали, - підсумовує головний Миколайчик параду, Федір Шандор - У суботу був спортивний етап, була відправка листів у Лапландію, вчора були у Мукачеві, був благодійний забіг в Ужгороді. Сьогодні уже були у Перечині. Тепер ми відкрили головну міську ялинку. Потім йдемо у дитячу лікарню, де зробимо приємні подарунки діткам. Насамкінець, підемо до головної ялинки Закарпаття біля ОДА". 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-3

Завітав на святкування й Богдан Андріїів. Мер міста привітав діток зі святом та побажав хорошого відпочинку на зимових канікулах. 

Не пройшла урочистість й без "винуватця" свята - Миколая. Біля нього відразу почала крутитись дітвора, сподіваючись на подарунок. Та отримували його лише ті, хто добре себе поводив упродовж року. 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-4

Урешті-решт під акомпонемент хороводу та пісень головна ялинка міста засвітилась яскравими барвами вогників.

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-5

Після вдало виконаної місії, Миколайчики на чолі із Федором Шандором попрямували містом до дитячої лікарні, де вручили діткам солодкі презенти та чайники. 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-6

"Це мій четвертий парад, - розпочинає Денис, один із Миколайчиків - Це один із найбільш крутих заходів, які відбуваються у нашому місті. На мою думку, парад Миколайчиків є найбільш яскравим та колоритним заходом Ужгорода. Нам завжди радуються діти - це головне". 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-7

Насамкінець, "колона" Миколайчиків вирушила до площі Народної, де й завершився цьогорічний парад. 

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-8

До вашої уваги найяскравіші фото із параду Миколайчиків:

Читайте та дивіться фото із минулого параду: Ужгородом пройшли 1000 Миколайчиків.

В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-9 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-10 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-11 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-12 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-13 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-14 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-15 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-16 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-17 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-18 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-19 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-20 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-21 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-22 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-23 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-24 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-25 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-26 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-27 В Ужгороді пройшов ювілейний парад Миколайчиків: фоторепортаж, фото-28
парад Миколайчики Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
436 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі