• Головна
  • Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою
18:00, 17 грудня 2016 р.

Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою

Сьогодні, 17 грудня, депутат Ужгородської міської ради VII скликання Мирослав Горват звітувався перед своїми виборцями про проведену роботу за 2016 рік. Захід проходив в приміщенні товариства «Об'єднання ромів Ужгорода» по вулиці Ужанській, 80 у мікрорайоні Радванка. На зустрічі були присутні жителі мікрорайону, громадські активісти, депутат Ужгородської міської ради Юрій Мандич.
Звіт про депутатську діяльність Мирослав Горват оформив у вигляді буклету, в якому потижнево описані напрямки його роботи та найважливіші досягнення. А зроблено протягом 2016 року було чимало. Зокрема, як Мирослав Горват направив 22 депутатських звернень та запитів, проводив активну громадську роботу, тісно співпрацював з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, своїми виборцями та жителями Ужгорода.
Звертаючись до присутніх, найголовнішими своїми досягненнями виокремив посилення правової роботи серед ромської громади Ужгорода, систематичну роботу по соціальному захисту громадян нашого міста, активну роботу щодо благоустрою ромських поселень Ужгорода.
Цей рік для депутата був непростий, так як це був його перший рік депутатської діяльності. За його словами, він багато чому навчився, отримав досвід роботи у депутатській комісії, яка займається питаннями освіти, медицини, спорту, соціального захисту, міжнародних та міжконфесійних відносин, туризму.
У планах на 2017 рік – це легалізація самовільно побудованих будинків, проведення ремонтних робіт доріг, зокрема вулиць Прикордонної, Малоужанської, частини Ужанської. Також по вулиці Гранітній буде повністю замінена система вуличного освітлення. Запланований капітальний ремонт 32-квартирного будинку по вул. Ужанській, 85. Буде продовжуватись активна робота у напрямку правового та соціального захисту мешканців мікрорайону Радванка.
Мирослав Горват подякував громаді за високу довіру та пообіцяв і надалі працювати на благо людей. Також він подякував міському голову Ужгорода Богдану Андріїву та першому заступнику міського голови Іштвану Цапу за хорошу співпрацю та депутатському корпусу ради, насамперед, Юрію Мандичу та Василю Гомонаю.

Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-1
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-2
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-3
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-4
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-5
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-6
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-7
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-8
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-9
Депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват звітувався перед своєю громадою, фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутатськийзвіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...