11:00
Вчора
В обласному центрі Закарпаття електричні автомобілі стають усе популярнішими. Адже такі транспортні засоби не викидають у атмосферу шкідливі речовини.
Відтепер ужгородці зможуть підзаряджати свої електромобілі на авто електростанції, яку нещодавно відкрили у місті за адресою: вулиця Швабська, 70 (біля "Укргазбанку"). До цього часу в Ужгороді не було подібних зарядних станцій.
Нагадаємо, Бензин на Закарпатті подорожчав майже на 31,5%.